KONST / Litografier / Färglitografi 14332073
nr 1433 2073
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 106/300. Färglitografi, bildmått: 34x40, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:50:52
15/11 11:04:16
100 kr
22/11 18:37:45
22 nov
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson